ДО ПИТАННЯ ІСТОРІЇ РОЗВИТКУ ЕЛЕКТРОМОБІЛІВ

Анотація

 

Робота присвячена актуальному питанню винайдення і розвитку зарубіжних та вітчизняних електромобілів, який є одним із можливих напрямків у вирішенні питання збереження навколишнього середовища.

Майже 80% глобального автомобільного ринку прямує до заборони бензину і переходу на електромобілі та гібриди. Однак рух цей був до недавнього часу неквапливим, якщо не сказати – повільним.

Популярність електромобілів у світі зумовлена тим, що вони мають ряд переваг у порівнянні з автомобілями із двигуном внутрішнього згорання.

Принцип роботи електромобіля базується на тому, що рух забезпечується роботою двигуна, що використовує для своєї роботи електричну енергію. Електродвигун відіграє ту саму роль, що і двигун внутрішнього згорання, крім того в електромобілі можливе встановлення декількох двигунів, котрі здатні якісно і більш раціонально розподіляти енергію. Акумуляторні батареї відіграють функцію паливного бака, котрий живить двигун енергією, необхідною для того, щоб забезпечити рух автомобіля.

Для України інноваційна діяльність дуже важлива для розвитку нашої країни. Постійний попит дає зрозуміти, що за електрокарами майбутнє. Українці все більше уваги приділяють таким легковим авто, або гібридним. З кожним роком кількість зареєстрованих електроавтомобілів стає все більше.

У статті висвітлені основні етапи розвитку електромобілів та наведені основні проблеми даних транспортних засобів, які свідчать про те, що вони мають тенденцію до постійного покращення.

Посилання

1. Электромобиль: Техника и экономика /В. А. Щетина, Ю. Я. Морговский, Б. И. Центер, В. А. Богомазов; Под общ. ред. В. А. Щетины – Л.: Машиностроение. Ленинград. Отд-ние, 1987. – 253 с.
2. Ставров О.А. Перспективы создания эффективного электромобыля. М.: Наука, 1984. 28 с.
3. История электромобилей: от истоков зарождения в 19-м до взлета и падения в 20-м веке [Електронний ресурс] // Hi-tech.Технологии – Режим доступу до ресурсу: http://dr-znai.com/istoriya-elektromobilej.html.
4. Якоби Борис Семенович (1801-1874)[Електронний ресурс] – Режим доступу: http: www. funeral-spb.narod.ru.
5. Нартов Г. Монорельс Москва – Париж – Нью-Йорк // Юный техник : журнал. – М., 1962. – № 12. – С. 46.
6. Романов Ипполит Владимирович [Електронний ресурс] – Режим доступу: https://ru.wikipedia.org/wiki/
7. История украинского электромобиля [Електронний ресурс] // Автоновости. Полезные статьи. – Режим доступу до ресурсу: https://razborka.ua/articles/10483.
8. Электромобили made in Ukraine: 70 лет истории и перспективы на будущее [Електронний ресурс] // ЭкоТехника. – 2016. – Режим доступу до ресурсу: https://ecotechnica.com.ua/stati/1064-ukrainskie-elektromobili-istoriya-i-perspektivy.html
Як цитувати
Герук, С., Сукманюк, О., & Калнагуз, О. (1). ДО ПИТАННЯ ІСТОРІЇ РОЗВИТКУ ЕЛЕКТРОМОБІЛІВ. Вісник Сумського національного аграрного університету. Серія: Механізація та автоматизація виробничих процесів, (4 (38), 42-44. https://doi.org/10.32845/msnau.2019.4.9